Hakkımızda

HAKKIMIZDA

EMA Reklam, reklamcılığın her alanında kurumların ihtiyaçları doğrultusunda fikir ve iş üreterek hizmet vermeyi amaç edinen butik bir reklam ajansıdır.

EMA Reklam daha önce birçok alanda (kurumsal yayınların araştırma, grafik, tasarım, resimlendirme, yayına hazırlık ve baskıları) ve bir çok firmaya (Broşür, katalog, promosyon ürünler, imaj, logo kurumsal kimlik çalışma) hizmeti vermiştir.

EMA Reklam, günümüzde hayatımızın adeta bir parçası olan internet dünyasının ön plana çıkmasıyla birlikte, bu alanda da kurumlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemektedir. Web-tabanlı teknolojileri kurumlara  en uygun şekilde adapte ederek; şirketlere artı bir değer sağlamak ve yüksek kalitede bilişim çözümleri sunabilmeyi arzu etmektedir.

EMA Reklam geliştirdiği “ATAKENT Evimiz” projesini hayata geçirerek Türkiye de bir ilke imza atma başarısını göstermiştir. Üyelerimizin günlük yaşamlarında işlerini kolaylaştıracak projelerle, sosyal platform ortamında pek çok öneri, işbirliği ve çözümler sunmaktadır.

ATAKENT Evimiz projesi Atakentli komşularımızın beğenisini kazanarak, ihtiyaç duydukları bazı ürün ve hizmetlerin büyük bölümünü bu sitemiz sayesinde karşılayabileceklerini umut ediyor, sizlerden gelecek öneri, tavsiye ve teklifler doğrultusunda birlikte sitemizi daha da kullanışlı hale getireceğimize inanıyoruz.

 

Aynı zamanda yüksek binalar arasında sıkıştırılmış komşuluk, güvenli ilişkiler, dayanışma, yardım ve etkinlikler gibi sosyal sorumluluklarımızı canlandırarak uzun yıllar sürdürebilmeyi ve birlikte Atakent Evimiz'i bir adım daha ileriye götüreceğimizi düşünüyoruz.

 

 

Saygılarımızla…

 

EMA Reklam

 

2018 Yılı Bireysel ve Takım Ön Kayıt ve Kayıt İşlemleri;

www.atakentevimiz.com üzerinden ve

0544.533 34 57 whatsapp Hattı Üzerinden Yapılacaktır.

Turnuva Komitesi Talimat ve Kurallar Tüm Oyunculara Bildirilecektir.

Kayıt Sayımız 300 Sporcu ile Sınırlıdır.